V tednu od 2. do 8. oktobra obeležujemo Teden otroka. V ta namen smo v sredo in četrtek izvedli čisto pravi lov na zaklad.

Namigi so nas vodili po šoli do knjižnice, pisarne svetovalne službe, tajništva, ravnateljičine pisarne in tudi zbornice, kjer smo se lahko posladkali kar za mizo, kjer sedijo učitelji. Ker pa je bil zaklad res dobro skrit, nas je pot vodila tudi na naši dve dislocirani enoti, in sicer v sklad in hišo.

Vsi učenci so uspešno opravili vse naloge, rešili vse uganke in našli skrinjo z zakladom, v kateri se je za vsak oddelek skrivala igra, s katero bomo še bolj urili naše možgančke.

Imeli smo se super, hkrati pa smo se med sabo tudi malo boljše spoznali, saj se zaradi različnih lokacij bolj malo vidimo.