Cesta 4. julija 33, 8270 Krško -- 07 4881 680 -- os.mr-krsko@guest.arnes.si

Šola v naravi: Nerezine – 4. dan

Danes smo se zbudili 4:45. Veliko smo jamrali in se ustavljali. Končno smo prispeli na vrh Televrina. Bili smo zadovoljni. Ena skupina je šla na krajši pohod okoli Nerezin.

Po prihodu nazaj smo imeli zajtrk in potem odhiteli na plažo. Po kosilu smo se malo spočili in spet šli plavat.

Tam smo vadili za (bronastega, srebrnega in zlatega) delfina. Ko smo končali z vajami, smo še skakali na glavo.

Bilo je zelo zelo zabavno in ne bi šel domov.

Sašo Vrisk

Danes ko smo se zbudili, smo se v 15 min morali zrihtati za Televrin. Ko smo začeli hoditi,  je bilo lahko, ampak ko smo šli na vzgor, je bilo težko. Na vsakih 100 m nadmorske višine smo se ustavili in se spočili. Ko smo prišli gor, smo imeli prečudovit razgled. Ko smo hodili dol, je bilo strmo in sem se skoraj skotalil dol, da me ni učiteljica ujela. Ko smo prišli dol na cesto, smo bili utrujeni. Potem smo večina časa plavali in se zabavali.

Nino Radič