Danes smo prispeli v CŠOD Čebelica na doživljajski tabor. Ko smo prišli, so nas z veseljem sprejeli. Ta teden bomo imeli veliko zanimivih stvari v naravi.

Anjesa: Všeč mi je, ko igramo z učitelji nogomet. Zanimivo je, da je z nami vrtec. Rada pomagam, se igram z njimi. Zelo so prijazni. Hrana je dobra. Tudi sobe so dobre.Šli smo v eno učilnico, ki ji je ime zelena učilnica. Tam smo delaliI za 8. razred dobre stvari pa slabe stvari. mamo se zelo lepo z našim razredom. Tiso pogrešamo!

Leja: Veselila sem se šole v naravi. Igrali smo nogomet. Veliko smo se smejali. Jedli smo sladkarije, ampak so nam jih učitelji vzeli na žalost. Dobimo jih tako, da gremo igrat igre in tekmujemo. Prišle so čebelice iz druge države nekje :). Delali smo panj 8. roj. Napisat smo mogli, kaj je pri nas boljš in kaj slabš. Vabimo Tiso, da pride na lepše!

David: Zelo je super. Najbolj mi je bilo všeč, ko smo šli ven igrat nogomet. Delali smo neki od čebel.

Učiteljica Veronika: Všeč mi je bilo, ko sem dala en gol!!!

Dominik: Bilo je dobro. Bilo je zabavno. Igrali smo nogomet, malo košarke. Malo smo se zabavali z malimi otroci. Risali smo naš čebelji panj. Zabavamo se ful! Zelo je bil dober dan.

Martin: Ko smo prišli sem in sem imel čas za risanje, mi je bilo všeč. Super je bilo, ko smo se družili v sobi. Fajn je bilo tudi, ko smo špilal fuzbal. V redu mi je bilo, ko smo delal čebelnjak.