Na letošnji 17. likovni natečaj Bodi umetnik, v organizaciji centra Janeza Levca iz Ljubljane, je prispelo 5.800 del iz 9 različnih držav (Slovenija, Hrvaška, Srbija, Severna Makedonija, Slovaška, Ukrajina, Irska, Kanada, Španija). Igraj se z mano

Otroci so letos slikali na dve temi: Igraj se z mano in Različni smo. Izbor je pripravila Nina Popič – kustosinja razstave Igraj se z mano iz Koroške galerije likovnih umetnosti. Na likovnem natečaju so sodelovali tudi naši učenci.

Na razstavi, ki bo letos 13. 3. v Koroški galeriji v Slovenj Gradcu, si bo tako med drugimi mogoče ogledati izbrani deli dveh učencev naše šole: Marka Levičarja – Uspešen na mootorju (mentor Lucija Novšak) in Klavdije Zorko – Skupaj lahko letimo (mentor Rina Baršek).

Dogodek lahko spremljate na Facebookovem profilu Koroške galerije.