V četrtek,  27. 9. 2018 smo odšli 8. in 9. razred na ogled Kmetijske šole Grm v Novem mestu. Peljali smo se s  kombijem po avtocesti. V kombiju smo se veliko smejali in pogovarjali. Ko smo prispeli na cilj, sta nas pričakala dva vodiča, ki sta nas vodila čez celo posestvo šole. Imeli so predstavitev programov, ki jih izvajajo na srednji šoli. Imeli smo delavnico, kjer smo pekli pito in kolačke z nadevom iz jabolk. Bilo je zelo okusno, ko smo poskusili, kar smo spekli. Z nami sta šli dve  učiteljici, učiteljica Tjaša in učiteljica Ana. Pito, ki smo jo sami spekli smo odnesli na našo šolo in jo poskusili. Bila je zelo okusna. V srednji šoli smo videli tudi živali: eno kačo, enega zajca in enega kuščarja. Na posestvu smo videli tudi čebelnjak. Povedali so nam, da imajo velik vinograd in tudi velik sadovnjak. Bilo nam je zelo všeč. Mogoče se kdo od nas vpiše na to srednjo šolo.

Za blog: Svetlana in Martina