Spoštovani starši, rejniki in skrbniki.

Obveščam vas, da nas je Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport  z okrožnico obvestilo, da se v ponedeljek, 18. 5. 2020, vračajo v šolo učenci prve triade, to je učenci 1., 2. in 3. razreda.

V ponedeljek, 25. 5. 2020, pa tudi učenci 9. razreda.

Za učence 4. do 8. razreda se pouk še naprej izvaja na daljavo, razen za tiste, ki imajo pri učenju težave. Zanje se bo lahko izvajala individualna ali skupinska pomoč v prostorih šole od 25. 5. 2020.

Za učence posebnega programa se pouk zaenkrat še ne bo izvajal v prostorih šole, torej še vedno na daljavo.

Starši in rejniki učencev 1., 2. in 3. razreda ter učencev 9. razreda boste v začetku naslednjega tedna prejeli natančnejša navodila o vračanju v šolo.

Za vsa vprašanja sem vam na voljo na elektronskem naslovu: barbara.smolej-fritz@guest.arnes.si , od ponedeljka do petka med 8. in 14. uro pa tudi na telefonu 07 488 1670 ali 070 662 401.

Vse prav lepo pozdravljam in želim vse dobro.

Barbara Smolej Fritz