Danes, 15. 6. 2018, smo imeli predajo ključa kar pomeni da so nam, osmošolcem, učenci devetega razreda določili naloge, ki smo jih morali opraviti če smo hoteli dobiti ključ, da mi postanemo njihovi nasledniki. Naloge so bile zanimive in smešne in tudi malo težke predsem prva in tretja. V prvi nalogi smo morali delati sklece z sadjem v ustih, pri nalogi smo morali kemične svičnike dati v steklenico in peti pesem Simamaka. Pri tretji nalogi smo pa plesali tri različne plese, pri četrti smo igrali pantomimo. Pri peti nalogi smo morale punce olupiti z zaprtimi učmi jajce ter dati fantoma v usta, ki sta imela prav tako zaprte uči. In smo osmi dobili ključ, kar pomeni, da smo nasledniki devetega razreda. Na koncu so nam deveti še zapeli pesem od Mance Špik in Kvatropircev, naslov pesmi pa je bilo: PESEM. Bilo je zelo zanimivo. IN VSEM VAM PETIM ŽELIMO VELIKO SREČE V SREDNJI ŠOLI.

za blog: Martina in Svetlana